Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Aras E-Ödeme

Kargo ödemeleri bir tık uzaklıkta…

Kurumsal kargo faturalarınızı, kredi kartı veya sanal kart aracılığıyla internet üzerinden 7/24 ödeyebilmeniz için e-ödeme çözümümüzü tercih edebilirsiniz.

Tahsilat sistemini teknolojik platforma taşıyarak ödemelerinizde aracıyı ortadan kaldırmak artık çok kolay. Kurumsal müşterilerimiz nakit, çek, banka havalesi ve Mobil Pos'a alternatif olarak geliştirdiğimiz e-ödeme seçeneğinden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Size özel tanımlanan kullanıcı adı ve şifreniz ile web üzerinden Müşteri İşlem Sistemine (MİS)* girerek, e-ödeme ekranından faturalarınızı rahatça ödeyebilirsiniz.

E-ödeme işleminizi, aşağıdaki ödeme seçeneklerinden herhangi birini kullanarak yapabilirsiniz:

  • Kredi kartı ile tutar girerek ödeme
  • Kredi kartı ile faturaya göre ödeme

Yaptığınız tüm ödemelerin anında hesaba yansıdığını görebilecek, son ödeme tarihinize göre ödeme planınızı oluşturabileceksiniz.

İsterseniz otomatik ödeme talimatı verebilir, faturalarınızın son ödeme tarihinden önce otomatik olarak tahsil edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca; ödemelerinizi, banka ayrımı olmadan sahip olduğunuz tüm kredi kartlarıyla yapabilirsiniz. Kart bilgileriniz, Merchant Safe Unipay Güvenlik Hizmeti ile güvence altında olacaktır.

*Müşteri İşlem Sistemi (MİS); Kurumsal Müşterilerimize sunduğumuz, gönderi kayıt, takip, ödeme ve raporlama işlemlerinin yapılabileceği bir sistemdir. MİS'e, Aras Kargo web sitesi Kurumsal Müşteri üye girişinden ulaşabilir, kullanıcı adı ve şifrenizi Satış/Müşteri Temsilcinizden talep edebilirsiniz.