Aracınızı Kiralayın

Aracınızı Kiralayın

Aracınızı Aras Kargo'ya getirin,
sizin için çalıştıralım.

Ticari aracı olanlar ve ticari araç kullanımı için gerekli yasal belgelere sahip olanlar Aras Kargo'da çalışmaya ne dersiniz?

Aras Kargo, günlük belirlenmiş alanlar içinde gelen kargoların alıcılarına adresinde teslim edilmesi ve gönderilecek kargoların müşteri adresinden alınması süreçlerinde çalışmak üzere şehir içi ve şehir dışı kiralık araçlar arıyor. 6 yaşını geçmemiş ticari araca sahipseniz, aşağıdaki başvuru formundaki bilgileri doldurarak birlikte çalışmak için bize ulaşabilirsiniz.

Nasıl Araç Kiralanır?

2 şekilde araç kiralaması yapılmaktadır.

1. Sürücüsüz Araç Kiralama

2. Sürücülü Araç Kiralama

Araç Kiralama Başvuru Formu
* ile işaretli alanlarda bilgi girilmesi zorunludur.
Kişisel bilgileriniz
Şehir
(Araç kiralanmak istenen)
Araç bilgileri
*Araçlarınız 6 yaşını geçmemiş ve kapalı kasalı olmalıdır.
Araç fotoğraflarınız *
Görsellerde sadece .jpeg, .jpg uzantılı görsel yükleyiniz. Her görsel maksimum 2 MB boyutunda olmalıdır.
Aras resim yükle
Dosya Ekle
Aras resim yükle
Dosya Ekle
Aracın kasa içi ölçüleri
Güvenlik Kodu*
İşbu form aracılığıyla toplanacak kişisel verileriniz iş faaliyetlerinin yürütülmesi / denetimi, lojistik faaliyetlerinin yürütülmesi ve i̇ş sürekliliğinin sağlanması faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”)’na uygun olarak veri sorumlusu Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş. tarafından “Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması.” hukuki sebebine dayalı olarak işlenecek olup, kişisel verileriniz aktarılmayacaktır. KVKK’nın 11. maddesindeki haklarınızın da yer aldığı ayrıntılı bilgiler için aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.
Kullanılacak aracın başka bir kişiye ait olması durumunda arac sahibine ait bilgilerin veya araç başvuran kişiye ait olmakla birlikte, sürücü olarak üçüncü bir kişinin bildirilmesi durumunda paylaştığı kişiye ilişkin bilgilerin mevzuata uygun elde edilmesi ve Aras Kargo’ya aktarılması sorumluluğu başvuran kişiye aittir.
Not: Araçlarınız 6 yaşını geçmemiş ve kapalı kasalı olmalı.