Esnaf Kuryemiz Olun

Esnaf Kuryemiz Olun

Aras Kargo Esnaf Kurye
ile kendi işinizin patronu olun.

Esnaf Kurye Nedir?

Esnaf kurye, Aras Kargo olarak hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla 2017 yılında hayata geçirdiğimiz alternatif dağıtım ağı ve iş ortaklığıdır.

Esnaf Kurye Olmanın Faydaları

Aras Kargo güvencesi altında çalışma fırsatı

Kendi işinin sahibi olma imkanı

Teslimat adetlerine bağlı olarak yüksek kazanç sağlama imkanı

Nasıl Esnaf Kurye Olunur?

Esnaf Kurye Başvuru Formu
* ile işaretli alanlarda bilgi girilmesi zorunludur.
Kişisel bilgileriniz
Şehir
Sürücü Belge Türü
Araç bilgileri
*Araçlarınız 6 yaşını geçmemiş ve kapalı kasalı olmalıdır.
Araç fotoğraflarınız *
Görsellerde sadece .jpeg, .jpg uzantılı görsel yükleyiniz. Her görsel maksimum 2 MB boyutunda olmalıdır.
Aras resim yükle
Dosya Ekle
Aras resim yükle
Dosya Ekle
Güvenlik Kodu*
İşbu form aracılığıyla toplanacak kişisel verileriniz iş faaliyetlerinin yürütülmesi / denetimi, lojistik faaliyetlerinin yürütülmesi ve i̇ş sürekliliğinin sağlanması faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”)’na uygun olarak veri sorumlusu Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş. tarafından “Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması.” hukuki sebebine dayalı olarak işlenecek olup, kişisel verileriniz aktarılmayacaktır. KVKK’nın 11. maddesindeki haklarınızın da yer aldığı ayrıntılı bilgiler için aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.
Kullanılacak aracın başka bir kişiye ait olması durumunda arac sahibine ait bilgilerin veya araç başvuran kişiye ait olmakla birlikte, sürücü olarak üçüncü bir kişinin bildirilmesi durumunda paylaştığı kişiye ilişkin bilgilerin mevzuata uygun elde edilmesi ve Aras Kargo’ya aktarılması sorumluluğu başvuran kişiye aittir.