Kurumsal Yurt Dışı Hizmetlerimiz

Müşterimiz Olun Müşterimiz Olun
Müşterimiz Olun Müşterimiz Olun

Azerbaycan

Önemli e-ihracat pazarı olan Azerbaycan’ın önde gelen kargo şirketi Starex’i bünyemize alarak, Türkiye’nin e-ihracatını globalleştiriyoruz.

Azerbaycan'ın önde gelen kargo şirketlerinden Starex' in yüzde 75'ini satın alarak uluslararası pazarlara açılma hedefimizin ilk adımını gerçekleştirdik. Starex, Aras Kargo'nun Aras Global markası altında faaliyet gösterecek ve Azerbaycan'da kargo hizmeti sunacak.

Azerbaycan daha iyi bir teslimat deneyimi yaşayacak.

Azeri tüketiciler, Türkiye merkezli e-ticaret firmalarından alışveriş yaparken aracısız bir şekilde uçtan uca teslimat hizmeti alma imkanına sahip olacaklar. Aras Kargo'nun Starex yatırımı sayesinde Azerbaycan Pazar yerlerindeki müşterilerimiz daha iyi bir teslimat deneyimi yaşayacaklar.

Azerbaycan’da e-ticaret hacmi genişleyecek.

Bu birleşme, Azerbaycan'da e-ticaret hacminin artmasına da katkı sağlayacak. Aras Global ve Starex'in yaygın dağıtım ağı gücü, müşterilere daha hızlı ve güvenilir bir teslimat deneyimi sunacak. Ayrıca, Türkiye merkezli e-ticaret firmaları Azeri tüketicilere daha kolay erişim sağlayacak ve rekabet avantajı elde edebilecekler. Müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet ve rekabetçi avantajlar sunarak e-ticaretin gelişimine öncülük etmeyi hedefliyoruz.