Aras Nasıl İstersen

Aras Nasıl İstersen

Aras Kargo’nun yenilikleri herkesin çok işine gelecek! Kargonuz siz nereye ve ne zaman isterseniz oraya teslim edilecek!

Artık kargonuzu Durak Durak Takip edebilir, size özel teslimat seçenekleri ile teslimat adresini değiştirebilir, Aras Burası esnaf ve dolap noktalarına yeniden yönlendirebilir veya Ertesi Gün Gel seçeneğimiz ile kargonuzun teslimat zamanını değiştirebilirsiniz. Yeni bildirim özelliğimiz sayesinde kargonuzu kimin teslim edeceğini ve sizi evde bulamadığımız anın fotoğrafını görebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken telefonunuza gelen SMS linkine tıklamak ve size en uygun olan teslimat seçeneğine göre kargonuzu teslim almak!

Durak Durak Takip özelliği kargosunun ne zaman geleceğini bilmek isteyen herkesin çok işine gelecek!

Kargonuzun gelmesine ne kadar kaldığını görmek için telefonunuza gelen SMS linkine tıklayın, Durak Durak Takip özelliğini seçin ve kargonuzun adresinize varmasına kaç durak kaldığını öğrenin.

Durak Durak Takip özelliği
Play icon
Durak Durak Takip özelliği
Aras Burası evde kargo beklemek istemeyen herkesin çok işine gelecek!

Müsait olmadığınızda teslimat adresini değiştirmek için telefonunuza gelen SMS linkine tıklayın, size en yakın Aras Burası esnaf ya da 7 gün/24 saat kullanılabilen Aras Burası dolabını* teslimat adresi olarak seçin. Kargonuzu istediğiniz yerden, dilediğiniz an teslim alın.*Aras Burası noktalarına bırakılan kargoların en geç 3 iş günü içerisinde teslim alınması gerekmektedir.

Aras Burası evde kargo
Play icon
Aras Burası evde kargo
Kolay İade özelliği kolayca iade yapmak isteyen herkesin çok işine gelecek!

İnternet alışverişlerinizi kolayca iade etmek için kargonuzu iade kodunuzla birlikte size en yakın Aras Burası esnaf noktasına getirin, iadenizi kolayca gerçekleştirin.

Kolay iade özelliği
Play icon
Kolay iade özelliği
Komşuma Bırak özelliği herkesin çok işine gelecek!

Kargonuz yoldayken bile teslimat adresini değiştirmek için telefonunuza gelen SMS linkine tıklayın, Komşuma Bırak özelliğini seçin ve adresinizi değiştirin.

Komşuma Bırak özelliği
Play icon
Komşuma Bırak özelliği
Ertesi Gün Gel özelliği kargosunu müsait olduğunda almak isteyen herkesin çok işine gelecek!

Kargonuz yoldayken teslim zamanını ertelemek için telefonunuza gelen SMS linkine tıklayın, Ertesi Gün Gel özelliğini seçin. Kargonuzu müsait olduğunuzda teslim alın.

Yeni Bildirim özellikleri kargosuyla ilgili her şeyi bilmek isteyen herkesin çok işine gelecek!

Kargonuzla ilgili her şeyi bilmek için telefonunuza gelen SMS linkine tıklayın, yeni bildirim özelliğimiz sayesinde kargonuzu kimin teslim edeceğini bilin ve sizi evde bulamadığımız anın fotoğrafını görün.

Size en yakın Aras Burası Noktalarımız

Size en yakın Aras Burası noktasını seçmek için konum bilginizi paylaşabilir ya da listeden lokasyon seçebilirsiniz.
Şehir
Uygulamamızı indirin, kargonuzun adresinize varmasına kaç durak kaldığını öğrenin!
Kargonuz ile ilgili tüm işlemler tek tıkla cebinizde!
Google Play Store LogosuApp Store LogosuApp Gallery Logosu
Mobil uygulamalar sağ bölüm arka plan fotoğrafı