Kurumsal Yurt İçi Hizmetlerimiz

Müşterimiz Olun Müşterimiz Olun
Müşterimiz Olun Müşterimiz Olun

Aras E-Ödeme

Kargo ödemeleri bir tık uzaklıkta…

Kurumsal kargo faturalarınızı, kredi kartı veya sanal kart aracılığıyla internet üzerinden 7/24 ödeyebilmeniz için e-ödeme çözümümüzü tercih edebilirsiniz.

Tahsilat sistemini teknolojik platforma taşıyarak ödemelerinizde aracıyı ortadan kaldırmak artık çok kolay. Kurumsal müşterilerimiz nakit, çek, banka havalesi ve Mobil Pos'a alternatif olarak geliştirdiğimiz e-ödeme seçeneğinden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Size özel tanımlanan kullanıcı adı ve şifreniz ile web üzerinden Müşteri İşlem Sistemi'ne girerek, e-ödeme ekranından faturalarınızı rahatça ödeyebilirsiniz.

E-ödeme işleminizi, aşağıdaki ödeme seçeneklerinden herhangi birini kullanarak yapabilirsiniz:

  • Kredi kartı ile tutar girerek ödeme
  • Kredi kartı ile faturaya göre ödeme

Yaptığınız tüm ödemelerin anında hesaba yansıdığını görebilecek, son ödeme tarihinize göre ödeme planınızı oluşturabileceksiniz.

İsterseniz otomatik ödeme talimatı verebilir, faturalarınızın son ödeme tarihinden önce otomatik olarak tahsil edilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca; ödemelerinizi, banka ayrımı olmadan sahip olduğunuz tüm kredi kartlarıyla yapabilirsiniz. Kart bilgileriniz, Merchant Safe Unipay Güvenlik Hizmeti ile güvence altında olacaktır.

Aras e-ödeme ile ilgili tüm sorular için tıklayınız.