Bireysel Yurt Dışı Hizmetlerimiz

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Hizmetlerimiz

1. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Standart Kargo (Türkiye- KKTC)

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Standart kargolarınızda hizmet başlangıç noktası Mersin ili olarak kabul edilmektedir. Mersin iline göre; 0-600 km aralığındaki mesafelerde, KKTC teslimatları 3-4 iş gününde, 600 km ve üzeri mesafelerde 4-5 iş günü içerisinde* KKTC gümrüklerine ulaştırılması için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Standart Kargo hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Kargoların ücretini gönderim esnasında ödeyebileceğiniz gibi (ücreti göndericiden) gönderimi karşı ödemeli (ücret alıcıdan) olarak da yapabilirsiniz. *Operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan, haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan mevkii ya da yerleşim birimleri mobil alan olarak tanımlanmaktadır. Bu kapsamda mobil alanlara teslim süreleri farklılık gösterebilmektedir.

2. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lokal Kargo Çözümlerimiz;

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Standart Kargo (KKTC Standart Kargo)

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Standart Kargo (KKTC Standart Kargo)

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti içindeki ilçeler arası kargolarınızın, standart hizmet alanları* içerisinde yer alan ilçe merkezlerine 24 saatte alıcısına ulaştırılması için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Standart Kargo hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

KKTC kargolarınızın ücretini gönderim esnasında ödeyebileceğiniz gibi (ücret göndericiden), gönderimi karşı ödemeli (ücret alıcıdan) olarak da yapabilirsiniz.

*Operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan, haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan mevkii ya da yerleşim birimleri mobil alan olarak tanımlanmaktadır. Bu kapsamda mobil alanlara teslim süreleri farklılık gösterebilmektedir.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tahsilatlı Kargo (KKTC Tahsilatlı Kargo)

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tahsilatlı Kargo (KKTC Tahsilatlı Kargo)

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde ilk defa sunulan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tahsilatlı Kargo hizmetimiz ile siparişlerin teslimi sırasında kapıda ödeme kolaylığı sağlıyor, sattığınız ürünün müşteriye teslimi ile birlikte ürün bedelini müşteriden tahsil ediyor ve banka hesabınıza transfer ediyoruz. Üstelik nakit ve kredi kartı ödeme seçeneklerini de alıcınıza sunuyoruz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tahsilatlı Kargo hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tahsilatlı Kargo Başvuru Formu’ nu doldurabilirsiniz, en kısa zamanda satış temsilcilerimiz sizi arayarak randevu talebinde bulunacaklardır.

Sık Sorulan Sorular

Aras Tahsilatlı Başvuru Formu
Güvenlik Kodu*
İşbu form aracılığıyla toplanacak kişisel verileriniz müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinin yürütülmesi, mal/hizmet satış süreçlerinin yürütülmesi ve aydınlatma metninde yer alan amaçlarla sınırlı olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun şekilde veri sorumlusu Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş. tarafından işlenecektir. KVKK’nın 11. maddesindeki haklarınızın da yer aldığı ayrıntılı bilgiler için aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.