Teknoloji Bizde Önem Taşır

Her adımda gelişerek, yarının teknolojisini üreterek ilerlemek bizde önem taşır.

Yazılım, donanım, proje yönetimi ve iş analizi rollerimizde yıl boyunca açık pozisyonlar için teknolojiye gönül vermiş yetenekleri Aras Kargo’ya katmak ve gelişimlerini sürekli desteklemek öncelikli hedeflerimizdendir. Bilgi Teknolojileri departmanımızdaki iş ilanlarına dair LinkedIn, kariyer.net siteleri üzerinden bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.
LinkedIn logoKariyer logo

Çalışma ortamımız

Ekip arkadaşlarımızın beklentileri ve kurumumuzun ihtiyaçları doğrultusunda yeni çalışma modelleri geliştiriyor, Teknoloji ekiplerimizin özgür ve rahat bir ortamda çalışabilmesi için uzaktan çalışma imkanı sunuyoruz.

Aras Kargo Teknoloji ekibi anlatıyor
Aras Logo
Aras Kargo teknoloji takımında; Aras Rotalama Platformu gibi vizyoner ve heyecan verici bir projede ekibimle birlikte uyum içinde çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Projenin hem kendi kişisel gelişimime, hem de Aras Kargo müşterilerine kattıklarını gözlemlemek ise en büyük motivasyonum.
Sibel Özdemir
Kıdemli İş Analizi Uzmanı
Aras Kargo Teknoloji ekibi anlatıyor
Aras Logo
İlk olarak staj hayatımda ve şimdi de ilk iş tecrübemde bana güvenen Aras Kargo ailesine teşekkür ediyorum. Oldukça hevesli ve kendini her daim geliştirmeyi arzulayan, öğrenmeye doymayan bir ekibimiz var. Yeni mezunlar olarak kendimize hem teknik hem de kişisel olarak yeni yetkinlikler kazandırmamız gereken şu dönemde; farklı alanlarda birçok proje üzerinde çalışmak, teknoloji üretim sürecine çok boyutlu yaklaşmamızı sağlıyor. Bu nedenle kendini geliştirmek isteyenler için Aras Kargo teknoloji ekibinin doğru bir tercih olduğunu düşünüyorum.
Samet Özsoy
Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı

Aras Digital

Uzun yıllardır kargo sektöründe edindiğimiz teknoloji deneyimimize ve teknolojinin üreticisi olma unvanımıza dayanarak kurulan yeni iştirakimiz Aras Digital; hem yurt içi hem de yurt dışı pazarda yazılım çözümleri sağlıyor ve teknik danışmanlık hizmetleri veriyor.