Kurumsal Yurt Dışı Hizmetlerimiz

Müşterimiz Olun Müşterimiz Olun
Müşterimiz Olun Müşterimiz Olun

Uluslararası

Sınır ötesi e-ticaret yapan müşterilerimiz için tüm sipariş ve lojistik süreçlerini uçtan uca yönetebildikleri tam entegrasyon çözümümüz ile e-ihracat’a köprü oluyoruz!

Uluslararası entegretörler ile hizmet verdiğimiz Ekspress hizmetlerimiz dışında;

Aras Avrupa Servisi: Avrupa birliği ülkelerine IOSS numarası olan ve 150 € altındaki gönderiler için sunduğumuz hizmetimiz ile kargonun İstanbul operasyon merkezimize gelmesinden itibaren, Almanya, Hollanda, Avusturya gibi ülkelere maksimum 4 gün içinde dağıtım yaptığımız servisimizdir.

Aras Azerbaycan: Önemli bir e-ihracat pazarı olan Azerbaycan için oluşturduğumuz özellikli entegrasyon altyapımız ile nihai müşterinin satınalma işlemini direkt ilgili siteden yapıp kapısına ya da dilediği teslimat noktasına kadar taşımasını yaptığımız hizmetimizdir.

Yakın Bölgeler: Bölgesel tedarikçi iş birliklerimiz ile Bulgaristan ve Yunanistan özelinde kurduğumuz karayolu servisimiz ile IOSS numarasına sahip e-ihracatcılarımız için sunduğumuz karayolu servisimizdir.

Bu alanda sadece operasyonel olarak değil; sizlere uzmanlığımızı aktararak mentorluk yapacak bir hazırlık içerisindeyiz. Çok yakında stoklarınızı takip edebileceğiniz, sattığınız ürünlerin kodlarını daha sistematik bir şekilde öğrenebileceğiniz bir yapı ortaya koyacağız.