Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Lütfen Tüm Hizmetlerimiz için Tıklayınız >>>
prev
next

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ

Veri Sorumlusu:  Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş.

                       Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2, 34820

                                                              Kavacık/Beykoz/İstanbul

Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş. (“Aras Kargo ” veya “Şirket”) olarak, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (bundan sonra “KVKK” olarak anılacaktır.) ve ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni (bundan sonra “Aydınlatma Metni” olarak anılacaktır.) hazırladık.

Aydınlatma Metni Aras Kargo tarafından yayımlandığı tarih itibariyle geçerli olacaktır. Aras Kargo, Aydınlatma Metni’nde, gerekli olduğu takdirde her zaman değişiklik yapabilir. Yapılacak değişiklikler, Aydınlatma Metni’nin www.araskargo.com.tr.adresinde yayımlanmasıyla birlikte derhal geçerlilik kazanır.

Sayfanın sol tarafında yer alan sütundaki başlıklardan seçiminizi yaparak ilgili konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.