Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
ESNAF KURYE BAŞVURU FORMU
Ticari aracı olanlar, Aras Kargo'da çalışmaya ne dersiniz?

Aras Kargo, şehir içi ve şehir dışı kiralık araçlar arıyor. 6 yaşını geçmemiş ticari araca sahipseniz, aşağıdaki başvuru formundaki bilgileri doldurarak birlikte çalışmak için bize ulaşabilirsiniz.

Kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiren Aras Kargo, bugün 13 bölge müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 900'e yakın şube, 4000'den fazla araç filosu ve 14 bin kişiye yakın uzman kadrosuyla, her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veren, Türkiye'nin en geniş erişim ağına sahip, öncü ve lider markasıdır.
 
Kişisel Bilgiler
Adınız Soyadınız
Cep Telefon   Ev Telefonu  
Şehir İlçe
Araç Bilgileri
Aracın Şu Anki Durumu
Aracın Markası Aracın Modeli
Aracın Tipi Aracın Model Yılı
Araç Kime Ait Kullanım Tipi
Resim Ekle
Araç Kapasitesi Azami Yüklü Ağırlığı  kg
Aracın Kasa içi Ölçüleri
En  mt
Boy  mt
Yükseklik  mt
Mesajınız
Güvenlik Kodu
Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş.(“veri sorumlusu”) olarak, kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve ilgili mevzuat kapsamında otomatik yollarla işlemekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen aydınlatma metnimizi inceleyiniz.
Not: Araçlarınız 6 yaşını geçmemiş ve kapalı kasa olmalı.