Aras Kargo'da Başarı Hikayeleri

Keremullah Nas

Operasyon Yöneticisi
(Trakya BM)

2016 yılında askerlik hizmetimi tamamladıktan sonra katılmış olduğum Aras Kargo ailesinde, Türkiye genelinde ciro rekorlarına imza atan Trakya Kurumsal Şubemizde Müşteri Temsilcisi olarak görev yapmaya başladım. Şubemizdeki iş yoğunluğu ile birlikte özverili çalışmam ve şube müdürümüz ile operasyon yöneticimizin desteği ile 1. yılımın sonunda yönetici yardımcısı olarak 22 yaşında yöneticiliğe adım attım.

Bölge müdürlüğümüzün en genç yöneticilerinden biri olarak sorumluluk aldığım ve takip ettiğim her iş kaleminde sonuç odaklı bir çalışma anlayışını benimsedim. İş süreçlerimizin gerekleri ve ihtiyaç dahilinde farklı şubelerimizde görev alma fırsatı da buldum, pandemi sürecinin başlamasıyla Ispartakule şubemizde göreve başladım. 1,5 yıl Ispartakule şubemizde görev aldıktan sonra Beykent şubemize destek verdim. Bu yoğun çalışma sürecinin ardından, yöneticilerim ve İnsan Kaynakları tarafından yapılan değerlendirmeler ve görüşmeler sonucunda İncirtepe Şube Yöneticisi olarak atandım. 1 Ekim 2022 itibari ile aynı bölge müdürlüğünde Operasyon Yöneticisi olarak çalışmaktayım.

Beni adım adım yöneticiliğe taşıyan bu süreçte; karşılaştığımız her sorunun, yaşadığımız her krizin bir deneyim olduğunu ve bizi bir sonraki basamağa geçmeye hazırlayan birer ders olduğunu fark ettim. Sürekli öğrenmenin, sabırlı ve anlayışlı olmanın, empati kurmanın yönetici olma yolunda ve sonrasında kattığı değerleri bizzat tecrübe ettim.

Aras Kargo ailesinde çalışmak, zaman zaman kendimi farklı noktalara yol alan göçmen kuşlar gibi hissettirdi, ancak en güzel yanı; bölgeler ve şubeler farklı olsa da sıcak aile ortamı, güler yüzlü dürüst ve çalışkan insanların varlığının hep aynı olmasıydı.

Geri Dön