Haberler ve Duyurular

Mardin Müzesi, Aras Kargo güvencesiyle taşındı

Ülkemizin kültür-sanat, eğitim ve spor değerlerine odaklanarak çok sayıda sosyal sorumluluk çalışmasını hayata geçiren Aras Kargo, son olarak Anadolu'nun kültürel çeşitliliğini gözler önüne seren önemli bir sergiye destek verdi. Mardin Müzesi'nde açılan “Selçuklu Döneminin Mozaikteki Yansımaları” sergisindeki 38 sanatçının eserleri, Aras Kargo güvencesiyle Mardin'e taşındı. Sergide yer alan toplam 93 eser, Aras Kargo'nun özel ekibi tarafından, koruma ambalajlarına sarıldı ve eserlerin taşınması için hazırlanan özel araçlara yüklenerek Mardin Müzesi'ne ulaştırıldı. Aras Kargo'nun sponsorluğunda ücretsiz taşınan eserleri içeren sergi 25 Mart'a kadar izlenebilecek.

Mardin Müzesi koordinatörlüğünde, Meyçem Ezengin ve ekibinin oluşturduğu sergide eserlerin satışından elde edilen gelirin bir kısmı Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na bağışlanacak. Sergide eserleri yer alan sanatçılar ise şöyle: Aynur Çeştan Bektaş, Bahriye Martı Güler, Birgül Çeliker, Birgül Yılmaz, Burcu Eşrefkasım, Çiğdem Döndar, Elizabeth Tellioğlu, Ender Özkaya, Esen Toksöz, Esra Diri, F. Ayhan Soydaş, F. Hümeyra Onur, F. Günseli Devrim, Fatma Akarsu, Fehime Şenol, Filiz Halilağaoğlu, Funda Fırat, Hülya Demirel, İ. Faris Öncel, Kadriye Filizcan, Lale Özer, M. Yaşar Püsküllü, Merve Yazıcı, Nalan Kızıldeli, Nurçin Alperden, Öznur Terzioğlu, Reyhan Pullukçu, Rüştü Sancaklı, Selin Ayyıldız, Serap Ukçul, Sevgi Arı, Sevinç Şimşek, Şafak Kaldırımoğlu Tuna, Şükran Yazıcı, Tülin Kara, Yeşim Aksoy, Zernişan Birel, Zeynep Pazar Taşkıran.

Aras Kargo Hakkında

Aras Kargo, 19 bölge müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 769 şube, 2 bin 500 araçlık filosu ve 7 bin 700 kişilik uzman kadrosuyla her ay 6 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veriyor. Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinde 1.500'ü aşkın yerleşim birimine hizmet götüren Aras Kargo, ayrıca 800'e yakın yerleşim merkezinde faaliyet gösteren mobil servislerle, hizmet sınırlarını her geçen gün daha da genişleterek hizmetlerine devam ediyor. Aras Kargo, müşterilerine kaliteli, hızlı ve özenli hizmet etmek amacıyla yenilikçi ürünlere imza atıyor.

Haberlere Git