Haberler ve Duyurular

Aras Kargo farklı ihtiyaca farklı çözümler sunuyor

Aras Günaydın’la kargonuz sabah 10:00’da kapıda

Aras Kargo, ertesi sabah erken teslim edilmesi gereken acil kargo gönderileri için “Aras Günaydın” hizmetini yeni reklam kampanyasıyla hatırlattı.
“Aras Günaydın” hizmeti, sabah ritüellerini konu alan, üç ayrı reklam filmiyle anlatılıyor.

Kargo sektörünün öncü ve yenilikçi markası Aras Kargo, yurtdışında ‘overnight’ kargo olarak bilinen, akşam 17:00’ye kadar şubeye teslim edilen gönderinin adresine ertesi sabah saat 10:00’da teslim edildiği sektörde benzeri olmayan “Aras Günaydın” hizmetini yeni bir reklam kampanyasıyla hatırlattı.

Aras Günaydın hizmeti ile 20 kg/ds’yi aşmayan şehiriçi ve şehirlerarası gönderilerin, teslim bilgisi de göndericiye kısa mesajla ücretsiz olarak bildiriyor.

Aras Kargo Genel Müdür Yardımcısı Burçun İmir: “Acil ve sabah teslim edilmesi gereken gönderilerde Aras Günaydın benzersiz hizmet.”

Aras Günaydın reklam kampanyasının özünün izleyicilere sabah sesleri ve ritüellerini hatırlatmak olduğunu söyleyen Aras Kargo’nun İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burçun İmir, kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Farklı farklı müşterilerimizin farklı farklı kargo ihtiyaçları var. Aras Kargo bu ihtiyaçları karşılayabilecek zengin hizmet gamına sahip. Markamızın sevimli ve çalışkan temsilcileri Araslar bu kez Aras Günaydın ile bireylerin ve kurumların sabah teslim adresinde olması gereken gönderilerine yönelik bir hizmet sunmakta. 360 derece iletişim mecralarını kullandığımız kampanyamızda sabah saatlerini sesleri ve ritüelleri ile sahipleniyoruz.”

Sabah ritüellerinin konu edildiği bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik iki ayrı reklam filmi, “Sizin için sabah erken teslim önemliyse, Aras Günaydın hizmeti tam size göre” mesajı veriyor. Kurumsal müşterilere yönelik filmde, sabah iş yerini açan bir esnafın sabah rutinini, bireysel müşteriye yönelik filmde ise, beyaz yaka bir çalışanın işe gitmeden önceki sabah ev hallerini izliyoruz. Her iki filmin sonunda, Aras Günaydın beklenen gönderiyi kapıya getiriyor. Kampanyanın bir hafta sonra yayına giren üçüncü reklam filmi ise Aras Günaydınla gönderilen kargonun sabah yolculuğu sırasında Aras Kargo’daki sabah iş akışını ve seslerini yansıtıyor.

19 kişilik bir ekibin 2 günde tamamladığı reklam filmleri, Selamiçeşme ve Moda Aras Kargo şubeleri İkitelli Transfer Merkezi’nde çekildi.

KÜNYE

Reklamveren: Aras Kargo
Reklamveren Temsilcisi: Burçun İmir, Banu Karaman, Beliz Şekerefeli

Reklam Ajansı: Güzel Sanatlar

Yaratıcı Ekip: Kemal Hayit, Zafer Kulunk, Gözde Menemenlioğlu
Stratejik Planlama: Zeynep Demirci, Nilay Akhan
Müşteri İlişkileri: Cihan Gediz, İrem Karadon
Prodüksiyon Firması: İkinci Parti

Yönetmen: Sercan Çuhadar
Görüntü Yönetmeni: Sercan Çuhadar
Kostüm Tasarım: Hasan Tahsin Yılmaz
Dublaj Sanatçısı: Volkan Severcan
Müzik: Kerem Doğrar-Tricks
Mecra: Televizyon

Haberlere Git