Haberler ve Duyurular

Aras Kargo Erzurum Transfer Merkezi yeni adresinde

Türkiye'nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem' taşıyan Aras Kargo'nun Erzurum Transfer Merkezi yeni adresine taşındı. Kapasitesi artırılan ve yeni teknolojiler ile daha konforlu hale gelen Aras Kargo Erzurum Transfer Merkezi, kargoların daha hızlı yerine ulaşmasına olanak tanıyor.

7 kıtada 7 yıldızlı kargo hizmeti sunmak vizyonuyla çalışan Aras Kargo, Erzurumlu müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini artırmak amacıyla Transfer Merkezi'ni yeniledi. Organize Sanayi Bölgesi'ne taşınan Aras Kargo Erzurum Transfer Merkezi, modern yapısı ve konforu ile dikkat çekiyor.

Aras Kargo Erzurum Transfer Merkezi, Erzurum'un zorlu iklim koşulları göz önünde bulundurularak yenilendi. İdari kısımları ve personel çalışma alanı tamamen doğalgazla ısınabilecek şekilde tasarlanan tesiste ileri teknoloji kullanıldı. Çalışma sahasında oluşturulan platform sayesinde iş yapış süreçlerinin kısaltıldığı tesiste Aras Kargo çalışanlarının çalışma şartları da daha konforlu hale getirildi. Kapasitesi de yükseltilen Aras Kargo Transfer Merkezi, Erzurumlulara en iyi hizmeti sunmaya devam edecek.

Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. 1. Sk. No.3, Aziziye adresine taşınan Aras Kargo Transfer Merkezi'nin telefon numarası 0442 329 05 64, faksı ise 0442 329 05 65.

Aras Kargo Hakkında

Aras Kargo, 19 bölge müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 769 şube, 2 bin 500 araçlık filosu ve 7 bin 700 kişilik uzman kadrosuyla her ay 6 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veriyor. Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinde 1.500'ü aşkın yerleşim birimine hizmet götüren Aras Kargo, ayrıca 800'e yakın yerleşim merkezinde faaliyet gösteren mobil servislerle, hizmet sınırlarını her geçen gün daha da genişleterek hizmetlerine devam ediyor. Aras Kargo, müşterilerine kaliteli, hızlı ve özenli hizmet etmek amacıyla yenilikçi ürünlere imza atıyor.

Haberlere Git