Haberler ve Duyurular

Aras Kargo’dan Sevgililer Günü kampanyası

Aras Randevulu ve Aras Günaydın için özel teklif

Aras Kargo, 9-13 Şubat tarihleri arasında Aras Randevulu ve Aras Günaydın hizmetlerinde Sevgililer Günü’ne özel indirim ve avantajlar sunuyor.

Türkiye’nin öncü ve yenilikçi şirketi Aras Kargo, Sevgililer Günü’ne özel avantajlı kampanyalar sunuyor. Aras Kargo’nun avantajlı ve indirimli kampanyalarından 9-13 Şubat tarihleri arasında yapılacak gönderilerinde Aras Günaydın veya Aras Randevulu hizmetlerini tercih edenler yararlanabilecek.

Temkinli sevgililere: “Aras Randevulu” hizmeti ücretsiz

Aras Kargo, “Sevgilimin hediyesi tam belirlediğim günde elinde olsun” diyen temkinli müşterilerine, 9-13 Şubat tarihleri arasında teslimat gününü belirleyebildiği ayrıcalıklı hizmeti “Aras randevulu”yu standart gönderi fiyatına sunuyor.

Son dakikacılara: “Hediyeni 13 Şubat’ta gönder, 14 Şubat 10.00’a kadar sevgilinin elinde olsun”

Hediye tercihinde kararsız kalan ve gönderimini son güne bırakan sevgililer ise Aras Kargo’nun 1 gün önce sipariş verildiğinde ertesi sabah 10:00 a kadar teslim eden hizmeti Aras Günaydın’a özel yüzde 30 indirim kampanyasından faydalanabilecek.

Tüm bu gönderilerde 9-13 Şubat tarihleri arasında Aras Kargo’nun paketleme çözümlerinde de yüzde 30 indirim fırsatı bulunuyor.

Farklı müşterilerin farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler

Türkiye’nin en geniş dağıtım ağına sahip olan Aras Kargo’nun Ticari Başkanı Erkin Murat Küçük de kampanya ve Aras Kargo hizmetleri ile ilgili şunları söyledi: “Hizmet sektöründe son derece operasyonel bir iş sahasında çalışıyoruz. Farklı farklı müşterilerimiz ve onların farklı farklı ihtiyaçları var. Bu ihtiyaçlara yanıt verebilmek için geleneksel anlamda standart kargo gönderimlerinin ötesinde hizmet çeşitliliğine sahibiz. Bireysel müşterinin de kurumsal müşterinin de ertesi sabah erkenden veya belirteceği tarihte gönderisini alıcısına ulaştırma beklentisi olması normal. Önemli olan bu beklentiye hayatı ve işi kolaylaştıran çözümlerle yanıt verebilmek.”

Haberlere Git