Haberler ve Duyurular

Aras Kargo’dan randevulu yenilik

1TL’den başlayan ek ödemeyle kargolarınız artık gün randevulu

Türkiye’nin öncü ve yenilikçi kargo şirketi Aras Kargo, Aras Randevulu hizmetiyle göndericilere kargolarının teslimat günlerini belirleme ve özel günlerde sevdiklerine sürpriz yapabilme imkânı sunuyor.

Türkiye’nin öncü ve yenilikçi kargo şirketi Aras Kargo yepyeni bir hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik bir adım daha attı. Hizmet gamına yeni giren Aras Randevulu ile gönderilen kargolar, varış şubesine ulaştıktan sonraki 5 gün içerisinde müşterinin seçtiği gün, istediği adrese teslim ediliyor.

Aras Standart fiyatına 1TL’den başlayan ek ücret karşılığında Aras Randevulu ile toplamda 50 kg/ds’yi geçmeyecek, 3 farklı gönderi, pazar günü hariç haftanın her günü mesai saatleri içerisinde teslim edilebiliyor.

Özel günlerde Aras Randevulu ile hediyeler gönderilebiliyor, alıcının en uygun olduğu güne kargo teslimi sağlanabiliyor.

Aras Kargo Kurumsal İletişim ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burçun İmir, “Aras Kargo’nun vizyonunda müşterilerimizin mutluluğuna odaklanmış bir hizmet anlayışı var. Hizmetimiz Aras Randevulu da bu yaklaşımımızın en güzel örneklerinden biri. Yeni ticaret anlayışında haklı olarak müşteri, markalardan kendi konforunu sağlamasını bekliyor. Bireysel müşterimiz kargosunun alıcısına özel günlerinde veya evde oldukları zamanlarda teslim edilmesini isterken, kurumsal müşterilerimiz de mal kabul zamanlarında almayı bekliyor. On bin çalışanıyla Aras Kargo, Aras Randevulu hizmetiyle bu beklentiyi karşılamayı hedefliyor” dedi.

Operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan mobil alanlarda Aras Randevulu ile gönderi yapılamamaktadır. Hizmet noktaları hakkında ayrıntılı bilgi 4442552 numaralı Aras Kargo Çağrı Merkezi’nden alınabilir.

Haberlere Git