Haberler ve Duyurular

Aras Kargo çalışanları ve aileleri 23 Nisan'ı kutladı

Aras Kargo'nun çalışanlarının ve ailelerinin mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemek amacıyla kurduğu Aras Akademi Aile Okulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı unutmadı.
Bu yıl ilki gerçekleşen Aras Kargo Çocuk Şenliği kapsamında 20 Nisan'da Aras Kargo Boğaziçi Transfer Merkezi, 23 Nisan'da da Celal Aras Anadolu Lisesi'nde buluşan Aras Akademi Aile Okulu katılımcıları ve çocukları unutulmaz bir gün yaşadı. Eğlenceli oyunların oynandığı etkinlikte özel yarışmaları kazanan minikler, üst düzey yöneticilerin koltuklarında oturarak geleneği bozmadı.

Türkiye'nin lider kargo şirketi Aras Kargo, çalışanları ve çocuklarına özel 23 Nisan şenliği düzenledi. Aras Akademi Aile Okulu etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyon, İstanbul Avrupa Yakası için 20 Nisan'da, Anadolu Yakası için 23 Nisan'da düzenlendi.

Aras Kargo Boğaziçi Transfer Merkezi'ndeki etkinliğe Trakya Bölge Müdürlüğü, İkitelli Transfer Merkezi Müdürlüğü, Bakırköy Bölge Müdürlüğü, Boğaziçi Bölge Müdürlüğü ve Boğaziçi Transfer Merkezi Müdürlüğü çalışanları ve ailelerinden 300 kişi katıldı. Kavacık Celal Aras Lisesi'ndeki etkinlikte de Orhanlı Bölge Müdürlüğü, Orhanlı Transfer Merkezi Müdürlüğü, Marmara Bölge Müdürlüğü ve Marmara Transfer Merkezi Müdürlüğü çalışanları ve ailelerinden 150 kişi bir araya geldi.

Miniklerin aileleri ile birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu yaşadığı organizasyonda oyun parkurları, kurabiye ve yumurta taşıma yarışmaları yapıldı.

Haberlere Git