Tahsin Teke

Tahsin Teke

Pelikan Acente

Aras Kargo bünyesinde 24 yılını doldurmuş birisi olarak bu şirkete her geçen gün daha da gönülden bağlandım. Aras Kargo yalnızca bir şirket değil çalışanları ile bir aile ortamı sağlayabilen nadide kuruluşlardan birisidir. Ben de her zaman kendimi bu ailenin bir ferdi olarak gördüm ve canı gönülden bunca yıl işimi severek yaptım.

Şirkette kuryelikten gelerek bir çok pozisyonda görev aldım. Şube müdürlüğü ve operasyon yöneticiliği yaptım. Operasyon yöneticiliği dönemimde işimi keyif alarak yapıyordum. Önüme çıkan bir fırsat olarak gördüğüm acentelik sistemini değerlendirdim ve acentelik yolculuğum böyle başladı. Hem sevdiğim işi yapacaktım hem de Aras Kargo ailesinden ayrılmadan kendi işimin patronu olacaktım.

Acente olmak isteyen arkadaşlara bazı tavsiyeler vermek isterim. Bizim işimizin büyük bir bölümü stres yönetimi, dolayısı ile inişler ve çıkışlar muhakkak olacaktır ama önemli olan işini severek yapmaktır. Bu gibi zorlu dönemlerde sorunun kaynağını bulup hızlı bir aksiyon alarak çözüm odaklı olmak gerekir. İşimizin en büyük sermayesi ise çalışanlarımız. İşveren olarak yanımızdaki çalışma arkadaşlarımız ile bir aile ortamı oluşturabilmek çok önemli. Unutmayalım ki personel ne kadar güler yüzlü ve mutlu işine gelir, görevini yerine getirir ise siz de işletme sahibi olarak o kadar mutlu olursunuz.

Acentemiz Olun'a Dön