Nurten Kanat

Nurten Kanat

Bartın Acente

Aras kargo benim için üniversite eğitiminin gerçeğini ifade ediyor. Bir insanın tüm hayatında her türlü gelişimini kazanabileceği bir açık kapıdır ve kocaman bir ailedir Aras Kargo. Her türlü sevincini, üzüntünü, kardeşliğini, dostluğunu en önemlisi insanı temsil eder.

26. yılıma girdiğim şirketimdeki en güzel anılarımdan biridir acente oluşum. Bölge toplantısı için gittiğim 2015 Mayıs ayında bölge müdürümüzün acenteliğe başvurmam için cesaretlendirmesi ile başladı bu yolda ciddi anlamda yürümem. Artık çalışanlarım olacak ve kendim kararlar alacaktım. Bu benim için hayattaki hiç düşünmeden attığım adımın dönüm noktası oldu. İyi ki bu kararı almışım.

Acente olurken beni motive eden kendime olan inancım ve 18 yıllık şirketimde edindiğim tecrübelerimdir. İlham veren ise şirketimin çağın hizmet sektörü olacağı ve ismini aldığı Aras nehri gibi hep yol alacağıdır.

Bu yolda yürümek isteyen acente adayı arkadaşlarımın çalışanlarına çok değer vermesi; aslında önceliğinin onlar olduğunu benimsemesi ve yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu çalışanlarına anlatıp işi severek yapmalarını sağlaması çok önemli.

Acentemiz Olun'a Dön