Hasan Hüseyin Düşgün

Hasan Hüseyin Düşgün

Afor Acente

2002 yılında çok büyük bir heyecanla değerli Aras Kargo ailesinde ilk adımımı attım. İlk olarak Afyon Transfer Merkezi’nde kargo takip görevlisi olarak başladım, sonrasında eğitim almak için gittiğim Kadınana şubesinde, ihtiyaç doğrultusunda şubede 1 yıl temsilci olarak görev yaptım.

Yeni açılan Karahisar şubesinde 2 yıl temsilci olarak görev yaptım, sonrasında 2005 yılında İscehisar şubesinde şube müdürü olarak görevime devam ettim. 2006 yılında Uşak Kilim şubede ve Isparta Gökçay şubede geçici şube müdürlüğü görevlerinde bulundum. 2007 yılında Büyük Taarruz şube müdürü olarak görev yaptım, 2008 -2012 yılları arasında 4 yıl Kadınana şube müdürü olarak görev aldım. 2012 yılından bu yana hala ilk günkü heyecanla sevdiğim işimde Afor acentesi olarak görev yapmaktayım. 10 yıldır da Aras Kargo ailemde Acente olarak görevime devam etmekteyim , nice nice 10 yıllara diyerek şirketimin vermiş olduğu hedefler doğrultusunda önem taşımaya her daim devam edeceğim.

Aras Kargo benim için aile demek. Güzel ülkemin her köşesinde bir ailemiz, her ilinde bir güven noktamız demek. Pandemi döneminde de anladık ki ülkenin gelişimine yön tutan en önemli iş kollarından birinde çalışıyoruz.

Acente olurken beni motive eden en önemli şey severek yaptığım bu işte biraz daha fazla kazanç elde etmek istememdi. 10 yıllık tecrübemin olduğu ve başaracağımı sık sık bölge müdürümden duymam da bu isteğimde önemli rol oynarken Aras Kargo’nun çalışanına değer vererek sürece dair birçok kolaylık sağlaması da ayrıca motive edici olmuştur.

Acente olmak isteyen arkadaşlarıma tavsiyem her şeyden önce işimizi sevmeliyiz, firmamızın gücünü hiçbir zaman unutmamalıyız. Müşteri odaklı yaklaşımımızı hiç bir zaman kaybetmemeliyiz. Bu bir ekip işi, çalışanlarımıza değer vermeliyiz. Güzel günlerinde ve acı günlerinde yanlarında olmalıyız.

Acentemiz Olun'a Dön