Emek Kurt

Emek Kurt

Günebakan Acente

Aras Kargo benim için aile gibi, tüm bileşenlerinin ortak hedefleri paylaştığı, aynı coşkuyu, mutluluğu yaşadığı, yaşayarak öğrenen ve bununla yetinmeyip hep daha iyisini yapmayı hedefleyen koskocaman bir aile.

En çok sevdiğim özelliği de, üstümüze düşen görevi yaparken her kademeden çalışanın, farkında olmadan işi öğrenmesi ve kendini geliştirebilmesi. Bunun bu denli doğal bir şekilde olması ise kurum kültürünün ve aidiyet duygusunun içselleştirilmesinden kaynaklanıyor.

Aras Kargo Günebakan Acentelik görevime başladığımda, ya başaramazsam, ya ayakta kalamazsam ya çalışanlarımın maaşlarını ödeyemezsem diye içimde büyük bir korku vardı. Ama Aras Kargo'nun büyüklüğünü bir kez daha hissetmeme sebep olan bu süreçte, Bölge Müdürlüğü'müzde daha önce birlikte görev yaptığım arkadaşlarım ve yöneticilerimin; içtenlikle bana desteklerini sunmaları, yanımda olmaları her güçlüğü birer birer aşmama sebep oldu. Bu güç ve bu dayanma azmi birlikte, güzel iş sonuçlarıyla mutlu olma hissi ve koskocaman bir aile olmanın özgüvenini de beraberinde getirdi.

Acente olmak isteyen arkadaşlarıma önce cesaret etmelerini, sektöre ve sektörün öncü oyuncusu olan şirketimize güvenmelerini ve asla vazgeçmemelerini tavsiye ederim. İnsan yıllarını farkında olmadan verince daha iyi anlıyor ki biz çok büyük bir aileyiz, şehirler arası yollarda Aras Kargo tırlarını ve şehir merkezlerinde dağıtım yapan araçları her gördüğümde müşterilerimizin ve bu ailenin tüm paydaşlarının yüzlerini güldürdükleri için selam vererek içimden minnetle teşekkür ediyorum.

Acentemiz Olun'a Dön