Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Bölgeler, Şubeler, Transfer Merkezleri Yarışıyor

Bölge müdürlükleri, şubeler ve transfer merkezlerinde çalışan binlerce çalışanımızla tüm Türkiye’de müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda bölge müdürlükleri, şubeler ve transfer merkezlerimiz hem kendi performans hedeflerini gerçekleştirirken hem de birbirleriyle heyecanlı bir rekabet içerisine giriyor.

Tüm bölge müdürlükleri, şubeler ve transfer merkezlerinin performansları kurumsal performans sistemimiz ile ölçülüyor ve bu performans değerlerine göre her çeyrek dönemde en yüksek puana sahip olan ilk 3 bölge müdürlüğü, şube ve transfer merkezi ödüllendiriliyor. Her birim, sıralamasına göre birincilik, ikincilik veya üçüncülük kupası ile ödüllendirilirken her personele de çeşitli kademelerde ödüller veriliyor.