Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Suudi Arabistan’da Hac ve Umre ziyaretinde bulunan Türk Vatandaşlara yönelik, Türkiye’ye taşımacılık yaptığını iddia eden 3. Kişiler hakkında şirketimize şikayet duyurusu

28.02.2017

Kamuoyunun dikkatine

Suudi Arabistan’da Hac ve Umre ziyaretinde bulunan Türk Vatandaşlara yönelik,  Aras Kargo adını kullanarak Türkiye’ye taşımacılık yaptığını iddia eden 3. Kişiler hakkında şirketimize şikayetler gelmektedir.

Amacı dolandırıcılık olan söz konusu kişi ve kuruluşların Aras Kargo ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Aras Kargo’nun Suudi Arabistan'da  konu ile ilgili kişi ve kuruluşlarla ortaklık, acentelik gibi hiçbir bağlantısı yoktur.

Aras Kargo adını bu şekilde kullanan kişi ve kuruluşlara itibar edilmemesini, bu tarz dolandırıcılık girişimlerine karşı dikkatli olunmasını ve böyle bir durumla karşılaştıklarında hukuki yollara başvurmalarını kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,

Aras Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.