Haberler ve Duyurular

Aras Kargo’ya bir ödül de sosyal medyadan geldi

Aras Kargo, Sosyal Medya Veri Analitiğinde sektörünün en iyisi

Aras Kargo, sosyal medyanın en iyilerinin belirlendiği “Social Media Awards Turkey 2019”da Veri Analitiği kategorisinde en iyi kargo şirketi seçildi. 50’den fazla sektörde toplam 33 bin sosyal medya hesabının performansının ölçümlendiği Veri Analitiği kategorisinde Aras Kargo, yapılan değerlendirmeler sonucu sektörünün en iyisi oldu.

Aras Kargo’nun yönetiminde esitlik var

Marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere dayalı olarak ölçen ilk ve tek yarışma Social Media Awards Turkey 2019’da ödüller, 3 Mayıs akşamı Raffles İstanbul’da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Türkiye’nin öncü ve yenilikçi kargo şirketi Aras Kargo, sosyal medyaya damgasını vuran marka, ajans, proje ve kişilerin ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2019’da ‘Veri Analitiği’ kategorisinde en iyi kargo şirketi seçilerek aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.  

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle üçüncü kez gerçekleştirilen yarışmada kazananlar, BoomSonar’ın sosyal medya marka ölçümleme ve puanlama sistemi SocialBrands’in veri analitiği yöntemiyle belirleniyor. Tüm sektörlerden markaların yıl boyunca sosyal medya performanslarının tamamen tarafsız ve veriye dayalı olarak belirlendiği Veri Analitiği kategorisinde bu yıl, 50’den fazla sektörde toplam 33 bin sosyal medya hesabının performansı ölçümlendi. Aras Kargo, yapılan değerlendirmeler sonucu Veri Analitiği Ödülleri’nde sektörünün en iyisi seçildi.

Haberlere Git