Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Lütfen Anasayfa için Tıklayınız >
ESNAF KURYE BAŞVURU FORMU
Ticari aracı olanlar, Aras Kargo'da çalışmaya ne dersiniz?

Aras Kargo, kiralık araç sürücü kuryeler arıyor. 6 yaşını geçmemiş ticari araca sahipseniz, aşağıdaki başvuru formunda araç ve sürücü bilgilerini doldurarak birlikte çalışmak için bize ulaşabilirsiniz.

Kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiren Aras Kargo, bugün 13 bölge müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 825 şube, 4000'den fazla araç filosu ve 12 bin kişilik uzman kadrosuyla, her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veren, Türkiye'nin en geniş erişim ağına sahip, öncü ve lider markasıdır.
Kişisel Bilgiler
İsim
Soyisim
Cep Telefonu
 
Ev Telefonu
 
Şehir
İlçe
Src Belge Türü
Src-3     Src-4
Psikoteknik Belgesi Var mı?
Araç Bilgileri
Aracın Şu Anki Durumu
Aracın Markası
Aracın Modeli
Araç Kime Ait
Resim Ekle
Mesajınız
Güvenlik Kodu
Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş.(“veri sorumlusu”) olarak, kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve ilgili mevzuat kapsamında otomatik yollarla işlemekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen aydınlatma metnimizi inceleyiniz.
Not: Araçlarınız 6 yaşını geçmemiş ve kapalı kasalı olmalı.