Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Aras Kargo’dan ‘Çocuklar Gülsün Diye’ Yardım Kampanyası (26.04.2013)

Aras Kargo, Gülben Ergen'in başlattığı Çocuklar Gülsün Diye projesinin taşıma sponsorluğunu üstlendi. Proje kapsamında 23 Nisan'da açılan İstanbul Pendik Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu'nun açılış törenine Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Aras da katıldı ve Aras Kargo çalışanları tarafından alınan hediyeler çocuklara dağıtıldı.

Türkiye'nin kültür, eğitim ve çevre değerlerine sahip çıkmayı kendisine misyon edinen Aras Kargo, sosyal sorumluluk çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gülben Ergen'in, Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle düzenlediği Çocuklar Gülsün Diye projesinin taşıma sponsorluğunu üstlenen Aras Kargo, proje kapsamında bugüne dek 1.400 koli malzemeyi ücretsiz ulaştırdı. Aras Kargo ayrıca, öğrencilerin okula güvenle gidip gelebilmeleri için bir okul servis aracını da hediye etti.

Türkiye'nin farklı illerinde düzenlenen projenin son anaokulu olan İstanbul Pendik Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda hizmete açıldı. Gülben Ergen'in ev sahipliğini yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu'nun açılış törenine, Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Aras'ın yanı sıra İstanbul Vali Yardımcısı Harun Kaya, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız ve Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Genel Müdürü Funda Kocabıyık da katıldı.

Açılışta Evrim Aras ve Gülben Ergen, anaokulu öğrencilerine Aras Kargo çalışanlarının gönderdiği hediyeleri birlikte verdi. Aras Kargo çalışanlarının 3 – 6 yaş arasındaki çocuklar için yolladığı boyama kitapları ve oyuncakları gören miniklerin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sevinci ikiye katlandı.