Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Miniport Hizmeti


 

Bırakın Bagajınızı Miniport Taşısın!  

Miniport bagaj teslim hizmeti, Türk Hava Yolları yolcularına İstanbul Atatürk Havalimanı Miniport ofisi ve Taksim Miniport ofisi arasında bagaj taşıma ayrıcalığı sunan yeni hizmetimizdir. Bagajınız Aras Kargo güvencesi ile taşınırken siz de İstanbul’un tadını çıkarabilir, fuara, toplantıya, kültür turlarına ya da AVM’lere rahatça gitme imkanı bulabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

-        Hizmet ücretli mi?

Bagaj taşıma hizmeti Atatürk Havalimanı ve Taksim Miniport ofisi arasında ücretsizdir. Yakın zaman içerisinde Taksim civarı otellerde sadece otellerden yapılan servis hizmetlerinde ücret tarifesi uygulanacaktır.

-        Bagajımı nasıl teslim edebilirim?

İster Taksim ve Atatürk Havalimanı’nda bulunan Miniport ofislerinden bagajınızı teslim edebilir, isterseniz de anlaşmalı olduğumuz konakladığınız otelinizden yapacağınız rezervasyon ile kuryemize teslim edebilirsiniz.

-        Bagajımı geri almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Bagajınızın teslim edilmesinin ardından en yakın sefer saatinde bagajlarınızın gönderimi sağlanmaktadır.

Bagajınızı geri almak isterseniz teslim saatinizden sonraki en yakın ring saatinden önce bagajınızı almanız gerekmektedir.

 İletişim

 Taksim Miniport Ofis

  Ücretsiz bagaj transfer noktası

  Adres: Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad.

  No:44 Elmadağ Şişli/İstanbul

  Tel: +90 212 463 63 63 / 30196

  E-posta : info@miniport.istanbul    

 

Atatürk Havalimanı Miniport Ofis

Ücretsiz bagaj transfer noktası

Metro Katı Miniport Ofisi

Tel: +90 212 463 63 63 / 15989

E-posta: info@miniport.istanbul