Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Miniport Hizmeti


 

  • Miniport bagaj taşıma hizmeti, İstanbul Havalimanı Miniport  Ofisi ile Taksim Satış Ofisi, Anlaşmalı Oteller ve Anlaşmalı Alışveriş Merkezleri arasında bagajınızı taşıma ayrıcalığı sağlar.
  • Miniport hizmetiyle seyahatinizin öncesinde konakladığınız otelin resepsiyonuna, alışveriş merkezlerindeki, Easy Point noktalarına ya da Taksim Satış Ofisine  bagajlarınızı teslim edebilir, bu sayede rahatça gezme fırsatı bulabilir ve alışveriş yaparak İstanbul’un tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Bizler de bagajınızı sizin için, İstanbul Havalimanı geliş katında bulunan Miniport ofisine güvenli bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiririz.
  • Miniport ayrıcalığıyla havalimanına saatler öncesinden gitmenize gerek kalmayacak, havalimanına rahatça ulaşımınızı sağlayarak keyifli bir deneyim yaşayacaksınız.
  • İstanbul’a geldiğinizde ise, İstanbul Havalimanı geliş katında bulunan Miniport ofisine bagajınızı teslim ederek, gün içerisinde dilediğiniz gibi gezebilirsiniz, bizler bagajınızı sizin için Anlaşmalı Otellere, Anlaşmalı Alışveriş Merkezlerine ya da Taksim Satış Ofisine getirilirken siz de fuara, toplantıya, kültür turlarına ya da AVM’lere rahatça gitme imkânı bulabilirsiniz.

Detaylı  bilgi alabilmek için Miniport web sitesine aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz!

 https://miniport.istanbul/