Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Çalışanlarımızın Kariyerlerini Nasıl Yönetiyoruz?

Kariyer Gelişim Modeli ile birlikte çalışanlarımızın kariyer yolculuklarında daha emin adımlarla ilerlemelerini, Aras’ı ve kendilerini sürekli geliştirmelerini amaçlıyoruz.

Her Aras çalışanı, objektif bir şekilde değerlendirilerek şirket içi iş fırsatları doğrultusunda Aras’ta kariyerini hayal ettikleri en üst noktaya kadar taşıyabiliyor. Bu süreç şeffaf bir şekilde yönetilerek hem Aras’a hem de çalışanlarımıza maksimum fayda sağlıyoruz.

Kariyer Yolları

Aras’ta her çalışanımızın fırsatlarla donatılmış kariyer yolları mevcuttur!

Sektörde ve sektör dışındaki İK uygulamaları arasında bir ilk olarak  Aras çalışanları kariyer haritalarına sahiptir. Kariyer Gelişim Modeli yaklaşımımız kapsamında organizasyonumuz içinde bir pozisyondan diğerine ilerleyebilmenin yollarını gösteren Kariyer Haritaları bir nevi çalışanlarımız için bir kariyer rehberidir. Bu haritalar tüm pozisyonları içeren, pozisyonlar arasında geçiş yollarının net olarak belirlendiği şemalardan oluşmaktadır. Bu şemalarda hangi pozisyondan sonra hangi pozisyonlara geçilebileceği ve bunun için gerekli deneyim ve yetkinlikler açıkça belirtilmiştir.

Kariyer haritaları videomuzu izledin mi?