Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Kıbrıs Telsim Kampanyası

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de gençlerin yanında olan Aras Kargo ve FreeZone, gençlerin masraflarını azaltmaya devam ediyor. Telsim Freezone ile Aras Kargo işbirliği içerisinde hayata geçen ve 15.11.2017 tarihine kadar geçerli olan kampanyayla Telsim FreeZone’lu gençler Aras Kargo ile Türkiye’den K.K.T.C’ye ya da K.K.T.C’den Türkiye’ye yapacakları zarf gönderimlerinde %35 indirim kazanıyor.

Kampanya Koşulları

  • Kampanyadan sadece FreeZone abonesi olan Aras Kargo müşterileri  yararlanabilmektedir.
  • Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerimizin Kıbrıs Telsim GSM hatları üzerinden ‘’ARAS’’ yazıp 8008’e SMS göndermeleri ve gelen şifreyi Aras Kargo yetkililerine göstermeleri gerekmektedir.
  • Kampanya Türkiye’den Kıbrıs yönüne ve Kıbrıs’tan Türkiye yönüne yapılacak zarf gönderimlerinde geçerlidir.
  • Türkiye yönünden yapılacak olan zarf gönderimlerinde indirimden yararlanmak için Kıbrıs FreeZone abonesi tarafından alınmış şifrenin Türkiye’deki  Aras Kargo şube ve acentelerinde bulunan yetkililere verilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya 15.11.2016 – 15.11.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapıdan kargo alımlarını kapsamaktadır. Kapıdan kargo alınmasını isteyen müşterilerin 0392 444 2552 numaradan bilgi almaları gerekmektedir.
  • Aras Kargo ve Telsim kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.