Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Kötü amaçla hazırlanan, sahte web sitesi, elektronik posta, kargo takip ve bilgilendirme uygulamaları duyurusu

Kamuoyunun Dikkatine,

Şirketimizle herhangi bir ilişkisi bulunmayan ve şirketimiz tarafından gönderildiği izlenimi verilmiş, kötü amaçla hazırlanan, sahte web sitesi, elektronik posta, kargo takip ve bilgilendirme uygulamalarıyla ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz.

Şirketimiz Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş. tarafından iletilen resmi e-postalarda @ simgesinden sonra gelen adres uzantısı araskargo.com.tr şeklindedir. Bu uzantıya sahip olmayan adreslerden gelen e-postaları dikkate almamanızı önemle hatırlatırız. 

Şirketimizden hizmet aldığınız gönderilerinizle ilgili gerekli bilgilendirmeyi sadece aşağıda belirtilmiş olan resmi iletişim kanallarımız üzerinden edinmeniz, kişisel bilgilerinizin güvenliği açısından yüksek önem taşımaktadır.

Söz konusu girişimde bulunan kişi ya da kişilerle ilgili gerekli yasal işlemlerin en kısa sürede başlatılacağını bildiririz.

Resmi iletişim kanallarımız dışındaki kanalların kullanımıyla oluşacak hak ihlalleriyle ilgili olarak şirketimiz sorumluluk ve yükümlülük kabul etmemektedir.  

Saygılarımızla,

Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş.

Resmi İletişim kanalllarımız;
 

444 25 52

www.araskargo.com.tr

www.facebook.com/araskargo

www.instagram.com/aras_kargo

www.twitter.com/araskargo

www.twitter.com/araskargodestek

https://www.youtube.com/user/araskargoonemtasir