Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Aras Kargo Fiat Bireysel Kampanyası

10 Numara Fiat'lılar kargo hizmetlerinde de kazanıyor!

Aras Kargo'nun 10 Numara Fiat'lılara özel %40 indirimi ile kargolar avantajlı şekilde yerine ulaşacak. Bireysel gönderimlerde geçerli olan kampanyada 10 numara takımın keyfi Aras Kargo ile yerine gelecek.

Kampanya Koşulları

10 NUMARA FIAT programı kapsamında sunulan avantaj ve indirimlerden yararlanabilmek için programa bir kez kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt için cep telefonunuzdan ONNUMARA yazıp aralarda birer boşluk bırakarak şasi numarasının son 8 hanesini, adınızı ve soyadınızı yazıp 5360'a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. (Örnek: ONNUMARA 12345678 ALI BALCI) Kampanyaya katılmak için ARASBIREYSEL yazıp 5360'a SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Kampanya yalnızca geçerli şifreye sahip 10 Numara Fiat müşterileri için geçerlidir. Her bir şifre tek bir kullanım için geçerli olmak ile beraber , gönderide desi sınırlaması olmayacaktır. Aras Kargo liste fiyatı üzerinden verilecek %40 indirim yalnızca Aras Standart üzerinden yapılacak gönderiler için geçerli olacaktır. Kampanya 15 Haziran 2016 tarihine kadar tüm Aras Kargo şubelerinde geçerli olacaktır. 15 Eylül 2016 tarihinden sonra kullanılmamış şifreler geçersiz sayılacaktır. Fiat müşterileri birden fazla şifre alarak kampanyaya katılabilirler. Ücret alıcı olarak çıkış yapacak gönderilerde kampanyaya katılım çıkış noktasında gönderici tarafından alınacak şifre ile sağlanabilir. Kampanya katılım mesaj ücreti Avea için vergiler dahil 0,60 TL, Turkcell için vergiler dahil 0,65 TL, Vodafone için vergiler dahil 0,65 TL'dir. Operatörler katılım mesajı ücretinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.