Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
2006 Bayburt Çiğdemtepe Aras Kargo İlköğretim Okulu
81 ilde 81 köy okulunun yenilenmesi projesi kapsamında Bayburt'ta bir ilköğretim okulunu baştan aşağı modernleştirerek çocuklara çağdaş bir eğitim ortamı yarattık. TOÇEV, Milli Eğitim Bakanlığı ve Show TV iş birliği ile düzenlenen “Yaşasın Okulumuz” kampanyası kapsamında yenilenen okul yeni öğretim döneminde yepyeni ve pırıl pırıl bir ortamda hizmet vermeye başladı. Sayın Celal Aras'ın eğitimci formasyonu nedeniyle eğitime destek konusunda ayrı bir duyarlılık taşıdık. Hem milli eğitim bakanlığı'nın hem de çeşitli dernek ve kuruluşların faydalı projelerine destek verdik. Bu kapsamda, Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı ve Show Tv tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı desteği ile düzenlenen “Yaşasın Okulumuz” kampanyasında da yerimizi aldık.
Yenilenme sonrası “MEB Bayburt Çiğdemtepe Köyü Aras Kargo İlköğretim Okulu” adını alan okulun yeni açılış töreni, 2005-2006 eğitim-öğretim dönemi bitmeden gerçekleştirildi. 2006-2007 eğitim –öğretim döneminden itibaren ise eğitimler başladı.