Lütfen Facebook Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Twitter Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Instagram Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Linked Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Youtube Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen Türkçe Sayfamız için Tıklayınız > Lütfen İngilizce Sayfamız için Tıklayınız >
Kargo Takip
Kaç Günde
En Yakın Şube
Ücret Hesapla
Kurye Çağır
Vodafone Freezone'lulara Aras Kargo'dan %30 İndirim (25.10.2015)

Vodafone’un gençlik markası Vodafone Freezone, özgürlük alanı yarattığı gençlerin, masraflarını da kurduğu güçlü işbirlikleri ile azaltmayı sürdürüyor. Vodafone FreeZone ile Aras Kargo işbirliğinde hayata geçen ve 31 Ocak 2016’a kadar sürecek olan kampanyayla Vodafone FreeZone’lular kargo ve gönderim ihtiyaçlarını yüzde 30 indirimle karşılayabilecek

Haziran 2015, İstanbul – – Vodafone Türkiye’nin 25 yaş altı abonelere özel gençlik markası Vodafone FreeZone, sunduğu fırsatlarla gençlerin bütçesine katkı sağlamaya devam ediyor. Vodafone FreeZone, gençlerden yoğun ilgi gören kargo kampanyasını Aras Kargo ile yeniden hayata geçiriyor.

Türkiye’nin yenilikçi ve öncü kargo şirketi Aras Kargo iş birliği ile gerçekleştirilen kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone FreeZone’lular ARAS yazıp 6666’ya SMS göndererek veya akıllı cihazlarına ücretsiz yükleyebilecekleri Vodafone Avantaj Cepte uygulamasına tıklayarak kampanya şifresini alabiliyor. Şifreyi Aras Kargo şubelerine bildiren Vodafone FreeZone’lular tüm gönderimlerini anında %30 indirimli yapabilecekler.

31 Ocak 2016 tarihine kadar sürecek olan kampanya ile özellikle üniversitelerin açılış döneminde öğrencilere taşıma kolaylığı sağlayacaklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk,şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak abonelerimizin gerçek ihtiyaçlarını tespit ederek bunları tam olarak karşılayan yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirme hedefiyle çalışıyoruz. Her segmentin beklentisinin farklı olduğundan hareketle 25 yaş ve altı gençlerin ihtiyaçlarına uygun avantajlar yaratmak üzere Mayıs 2011’de Vodafone FreeZone markasını hayata geçirdik. Vodafone FreeZone ile hedefimiz gençlere yarattığımız özgürlük alanları ile gençlerin kendi çizdiği özgürlük yolculuğunda onlara yol arkadaşı olmak hedefindeyiz. Yaptığımız araştırmalarda gençlerin hayatlarındaki sorumluluklarının bilincinde olduklarını ve bu sorumlulukların arasında kendilerine özgürlük alanları yaratmaya, limitleri biraz da olsa esnetmeye çalıştıklarını gözlemledik. ‘Zorunluluklar var, Vodafone FreeZone’la sıkıntı yok, kafana göre yaşaman için yanındayız’ diyerek gençleri zorunluluklarından az da olsa uzaklaştıracak birçok fırsat yaratmayı amaçladık. Bunun için avantajlı tarifeler, akıllı telefon fırsatları, gençlerin sosyal hayatlarında en sevdikleri ve en çok vakit ayırdıkları aktiviteleri de içine alan birçok alanda onlara desteğimizi sürdürüyor, içlerinden geldiği gibi, özgürce yaşamaları için sunacağımız fırsatları yakalamaları için gençleri Vodafone FreeZone’un özgür dünyasına davet ediyoruz.”

Aras Kargo’nun vizyonunda müşterilerin mutluluğuna odaklanmış bir hizmet anlayışı olduğunu vurgulayan,Aras Kargo Ticari Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkin Küçük de “var. “Bu kapsamda yaptığımız işlerden biri de her yıl özellikle okula dönüş döneminde artan kargo ve gönderim ihtiyaçları için öğrencilere yönelik indirimler uygulamak. Hizmetlerimizi oluştururken, bizimle paralel bakış açısına sahip markalarla da, fırsat yaratan kampanyalar üretiyoruz. Bu anlamda Vodafoneun gençlik segmentiyle hayata geçirdiğimiz kampanya oldukça yoğun ilgi gördü ve devamına karar verdik” dedi.

Kampanyadan yararlanacaklar Aras Standart, Aras Günaydın, Aras Uçak, Aras Randevulu hizmetleri ile gönderim yapabiliyor. Ayrıca gençler adresten alım, adrese teslim, telefon ve SMS ile bildirim ek hizmetlerden faydalanabiliyor.

Vodafone basın odası: http://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/basin_odasi.php

Bilgi için: RedUnit / Irmak Çiftçi / 0549 763 17 89 / irmak.ciftci@unite.com.tr