Lütfen Anasayfaya Dönmek için Tıklayınız >>>
TR | EN Aras Kargo Facebook Sayfası için Tıklayınız  >>> Aras Kargo Twitter Sayfası için Tıklayınız >>> Aras Kargo Google+ Sayfası için Tıklayınız >>>
Lütfen Çağrı Merkezimiz için Tıklayınız >>>
https://esasweb.araskargo.com.tr/framemenu.aspx http://bireysel.araskargo.com.tr/
Aras Hakkında
Tarihçemiz
Başkanın Mesajı
Vizyon, Misyon ve Yönetim Politikası
Kalite Yolculuğumuz
Kurumsal İletişim
Bilgi Toplumu Hizmetleri
2006 Atık Pillerin Toplanması
Taşınabilir Pil İthalatçıları ve Üreticileri Derneğiyle işbirliği yaparak Türkiye genelinde sosyal sorumluluk çalışması kapsamında ülkemizin her yerinden toplanan atık pillerin topladık.
TÜM PROJELERİMİZ
Aras Kargo’dan ‘Çocuklar Gülsün Diye’ Yardım Kampanyası (26.04.2013)

Aras Kargo, Gülben Ergen'in başlattığı Çocuklar Gülsün Diye projesinin taşıma sponsorluğunu üstlendi. Proje kapsamında 23 Nisan'da açılan İstanbul Pendik Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu'nun açılış törenine Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Aras da katıldı ve Aras Kargo çalışanları tarafından alınan hediyeler çocuklara dağıtıldı.

Türkiye'nin kültür, eğitim ve çevre değerlerine sahip çıkmayı kendisine misyon edinen Aras Kargo, sosyal sorumluluk çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gülben Ergen'in, Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle düzenlediği Çocuklar Gülsün Diye projesinin taşıma sponsorluğunu üstlenen Aras Kargo, proje kapsamında bugüne dek 1.400 koli malzemeyi ücretsiz ulaştırdı. Aras Kargo ayrıca, öğrencilerin okula güvenle gidip gelebilmeleri için bir okul servis aracını da hediye etti.

Türkiye'nin farklı illerinde düzenlenen projenin son anaokulu olan İstanbul Pendik Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda hizmete açıldı. Gülben Ergen'in ev sahipliğini yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu'nun açılış törenine, Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Aras'ın yanı sıra İstanbul Vali Yardımcısı Harun Kaya, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız ve Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Genel Müdürü Funda Kocabıyık da katıldı.

Açılışta Evrim Aras ve Gülben Ergen, anaokulu öğrencilerine Aras Kargo çalışanlarının gönderdiği hediyeleri birlikte verdi. Aras Kargo çalışanlarının 3 – 6 yaş arasındaki çocuklar için yolladığı boyama kitapları ve oyuncakları gören miniklerin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sevinci ikiye katlandı.